Розіграш

Новини

Мрії збуваються.... За сприянням сільського голови Сухопари Н.В. та депутата Пустовіта В.В. були виділені кошти з бюджету виконавчого комітету Набутівської сільської ради на придбання 20 комплектів постелі та 20 подушок. Адміністрація закладу, батьки дошкільнят висловлюють слова щирої вдячності за подарунки.

«Перо генія завжди більше за самого генія, воно завжди сягає набагато далі, ніж це було передбачено в його задумах, обумовлених епохою, і Сервантес, сам того не усвідомлюючи, написав найяскравішу сатиру на людську захопленість».

Г.Гейне

„ Математика...
Наук цариця недосяжна,
Могутня, щедра і прекрасна,
Блискуче розум розвиває,
І вірно мислити навчає.
Неперевершена її краса,
Чудова логіка струнка!”

По-своєму кожна
Пташина співає,
По-своєму кожен
Народ розмовляє.
У мене й народу мого
Українська є мова чудова,
Своя, материнська.
С. Жупанин

21 лютого до Нетеребського НВК завітав ляльковий театр. Цікавий сюжет, вдала гра акторів викликала у глядачів чимало позитивних вражень. Та найголовніше - діти засвоїли неоціненний життєвий урок. Після закінчення вистави довго лунали оплески глядачів.

НЕБЕСНА СОТНЯ - так назвали Героїв Революції Гідності в Україні зими 2013-2014 років, котрі віддали свої життя заради кращого майбутнього для рідної країни.
Палають серця і стоїть над Грушевського чад
І стяг український під небом тремтить переможно.
А тих, хто із чорних портретів суворо мовчать,
Навіки герої, яких забувати не можна.
Оксана Боровець (19.02.2014)