Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!

Нема любові понад ту,

Що окропила кров’ю Крути.

І ту гарячу кров святу

Землі вкраїнській не забути!

26 лютого 2020 о 20:46 | Сірош Т. М. | немає коментарів

Знову до нас прийшло довгоочікуване свято – день Святого Миколая, яке приносить до наших домівок світлу радість і добрі сподівання. У цей час маленькі діти з нетерпінням чекають дива. Вже стало доброю традицією для виконавчого комітету Набутівської ОТГ вітати цього дня дітей-сиріт , дітей, позбавлених батьківського піклування , вихованців дошкільних груп та учнів 1 класів освітніх закладів. Сільський голова Малюга Олег Петрович з начальником відділу освіти, культури, молоді та спорту Михайлюк Юлією Олегівною особисто привітали дітей зі святом. Дітей пільгових категорій сіл Нетеребка та Набутів привітала зі святами Литвин Світлана Михайлівна
Адже, ми дорослі, маємо дбати, щоб це свято залишило приємну згадку в душах дітлахів, посіяло зерно любові до ближнього, поваги до минулого.

Вітаємо вас, дорогі діти, зі святом! Зростайте здоровими, добрими і щасливими – батькам на радість, а Україні – на славу!

23 грудня 2019 о 20:43 | Сірош Т. М. | немає коментарів

17 грудня 2019 року на базі комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбулася підсумкова конференція Ліги старшокласників Черкащини – Перший форум благодійників на виконання Інтернет-проєкту «Ми - патріоти Черкащини».
Від нашого району учасниками були Прийма Маргарита президент Ліги старшокласників Корсунщини, учениця 11 класу, президент АУК Шендерівського НВК, Мельник Вікторія голова осередку «Росичів» міської школи №2, Бухне Дмитро –президент Нетеребського навчально-виховного комплексу.
Учасники Ліги старшокласників звітували про участь у підпроєктах: «Пишаємося тобою, рідний краю!»; «Я – свідомий громадянин України»; «Покращуємо життя своєї громади»; «Здоровим бути це здорово»; «Збережемо природу заради майбутнього»; «Патріоти на захисті Батьківщини». Саме у рамках цих підпроєктів проводилася патріотична волонтерська діяльність старшокласників: відвідування мешканців громади поважного віку, виготовлення сувенірів, маскувальних сіток, збір продуктів для бійців ООС, проведення благодійних ярмарків, допомога онкохворим дітям, екологічні акції тощо. За допомогою відеоряду волонтерських презентацій була представлена діяльність кращих волонтерських загонів Черкащини--серед яких і волонтерський загін «Росичі», Корсунь-Шевченківського району.
З вітальним словом до присутніх звернулася Оксана Сімушіна, заступник директора Департаменту освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації, начальник управління дошкільної, загальної середньої, інклюзивної та позашкільної освіти, яка відмітила волонтерську діяльність і патріотичну спрямованість обласної Ліги старшокласників, а також взяла участь у нагородженні кращих волонтерських загонів Черкащини: «Відкриті серця», «Росичі», «Мошногірські яструби».
Учасники форуму взяли участь у майстер-класах з виготовлення «Янгола» та готові вироби передали члену координаційної ради учасників АТО в Черкаській області Кутньому О.В. для вручення захисникам України.
Лідерам учнівського самоврядування було вручено солодкі подарунки від Святого Миколая.
Захід організували та провели: президент Ліги старшокласників Анна Поліщук та представник Черкащини в Національній Дитячій Раді, переможець Всеукраїнського конкурсу "Лідер 2019" Цимбалюк Борислав, а також працівники лабораторії виховної роботи комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради».У підсумку форуму оголошено обласну Акцію Ліги старшокласників «Книга добра».

19 грудня 2019 о 19:59 | Сірош Т. М. | немає коментарів