Розіграш

ІІ обласний фестиваль-конкурс юнацької творчості «КРИЛА – 2018»

50 переглядів

29 березня неймовірно талановиті юнаки і дівчата Черкащини демонстрували свою любов до поезії, художнього слова та театрального мистецтва під час ІІ Черкаського обласного фестивалю-конкурсу юнацької творчості «КРИЛА – 2018», який проходив у Черкаському державному технологічному університеті. Вже вдруге, з нагоди Всесвітнього дня поезії та Міжнародного дня театру проходило дійство.

На участь у конкурсі надійшло 94 заявки зі всіх куточків Черкаської області  у трьох номінаціях: «Авторська поезія», «Театральне мистецтво» та «Художнє слово». У конкурсній програмі взяли участь Кудла Людмила та Задорожна Ірина, учениці 10 і  8 класу.

Відповідно до рішення журі, у номінації «Художнє слово»  Кудла Людмила отримала  диплом «За кращий художній образ» , вчитель Григоренко О.М.

Дівчата нагороджені дипломами та цінними подарунками. Дипломами нагороджені вчителі Григоренко О.М., Бондаренко Г.І.