Запрошуємо взяти участь у роботі конференції!
УВАГА! АКЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ!
УВАГА! РОЗІГРАШ ПОДАРУНКІВ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ!
Програма «Різдвяний табір в Чехії - Німеччини - Австрії»
Результати розіграшу подарунків до Дня працівників освіти!

Районний фотоконкурс «Годівничка»

60 переглядів

Навчити дітей дбати про братів наших менших — і волохатих, і пернатих — ставлять за завдання районні екологи-ентузіасти. З цією метою члени районної екологічної організації Всеукраїнської екологічної ліги оголосили  конкурс серед шкіл району на кращу годівничку.

Коли районний осередок Всеукраїнської екологічної ліги оголосив фотоконкурс «Годівничка», учні з ще більшим завзяттям взялися до справи. Необхідною умовою конкурсу було не тільки підгодовувати птахів, а ще й сфотографувати пернатих у годівничці. Зробити це було непросто – птахи не хотіли фотографуватися. Врешті Сніжані Коваленко та її мамі вдалося виконати умову конкурсу.  За підсумками конкурсу вона виборола І місце, нагороджена дипломом і цінними подарунками. Конкурс проходив за сприянням голови районної організації Всеукраїнської екологічної ліги Олександра Майдаченка.