Новини проекту
Розіграш
VTG STUDY Канікули в Празі
VTG STUDY Вступ до творчих ВНЗ
Вітаємо з Днем працівників освіти!
Розіграш подарунків до Дня працівників освіти!
Спільна пропозиція E-Schools та МійКлас
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 4 людини

Вчительська

У школі працює 18 вчителів , з них мають кваліфікаційну категорію:

" Спеціаліст вищої категорії " - 4

" Спеціаліст першої категорії " - 4

" Спеціаліст другої категорії" - 3

" Спеціаліст" - 2

"Молодший спеціаліст" - 1

"Спеціаліст 9 розряду" - 4

Діють методичні об'єднання вчителів:

Ø МО вчителів початкових класів

Ø МО вчителів природничо-математичного циклу

Ø МО вчителів суспільно-гуманітарного циклу

Ø МО класних керівників.

1. Бабяк Антоніна Михайлівна - вихователь, "спеціаліст 9 розряду";

2. Банах Іван Миколайович - вчитель історії, правознавства, "спеціаліст";

3. Бондаренко Галина Іванівна – вчитель зарубіжної літератури, української мови та літератури, "спеціаліст вищої категорії";

4. Гонтар Григорій Васильович – вчитель музики, образотворчого мистецтва, художньої культури, "спеціаліст 9 розряду";

5. Григоренко Олена Миколаївна – вчитель української мови та літератури, "спеціаліст І категорії";

6. Завертайло Іван Володимирович – вчитель трудового навчання, " спеціаліст 9 розряду";

7. Задорожний Василь Васильович – вчитель фізичної культури, основ здоров'я, Захисту Вітчизни, " спеціаліст І категорії";

8. Задорожна Людмила Олексіївна – вчитель початкових класів, " спеціаліст 9 розряду";

9. Зборівська Надія Іванівна – вчитель фізики та інформатики, " спеціаліст І категорії";

10. Коваленко Ірина Володимирівна – педагог - організатор, " спеціаліст";

11. Макаренко Вікторія Валеріївна - вчитель початкових класів, " молодший спеціаліст";

12. Марусенко Тетяна Олександрівна – вчитель англійської мови, " спеціаліст ІІ категорії";

13. Мироненко Світлана Григорівна – вчитель математики, " спеціаліст вищої категорії";

14. Модліна Тетяна Анатоліївна - вчитель початкових класів, " спеціаліст ІІ категорії";

15. Проценко Наталія Олександрівна – вчитель початкових класів, " спеціаліст І категорії";

16. Сірош Тетяна Миколаївна - вчитель географії, економіки, " спеціаліст вищої категорії";

17. Слюсар Володимир Миколайович – вчитель хімії, біології, екології, природознавства, " спеціаліст ІІ категорії";

18. Шевченко Лариса Борисівна - вчитель української мови та літератури, " спеціаліст вищої категорії".

Поки що пусто