МОН рекомендує обговорити питання інформатизації та комп'ютеризації освітнього процесу
"Зухвалі" – новий український mind-and-body проект для дітей від 6 до 14 років, що поєднує спорт та навчання.
Запрошуємо у галерею-музей «ІСТОРІЯ СТАНОВЛЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ»
Формування звітів
Запрошуємо в МійКлас
Екскурсійна програма для літніх таборів та дитячих садків
Навчання сервісам Е -schools - тренінги в Одесі. Сертифікати.
Всеукраїнський благодійний фонд «Паросток»
Вивчення англійської на Мальті з GV Malta. Груповий тур з керівником
З Великоднем!
Результати I етапу розіграшу "Інтернет Весна"
Продовження акції "Інтернет Весна"
ВІДКРИТО РЕЄСТРАЦІЮ НА ЧЕТВЕРТУ НАЦІОНАЛЬНУ (НЕ)КОНФЕРЕНЦІЮ EDCAMP UKRAINE 2018
Вітаємо з святом!
УВАГА! АКЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ!
АКЦІЯ «Інтернет Весна»
Як відбуватиметься конкурс на посаду керівника закладу освіти
Оприлюднено постанову Уряду про підвищення оплати праці педагогічних працівників
Результати акції "Сучасний Класний Керівник"
Збільшено кількість призів в акції «Сучасний класний керівник»
Розпорядження КМУ "Про додаткові заходи щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2018 році"
Урок без дати
Вітаємо з Новим Роком та Різдвом Христовим!
Шановні користувачі, вітаємо вас з з Днем святого Миколая!
АКЦІЯ!!! «Сучасний Класний Керівник»
Ми навчаємо студентів педуніверситетів роботі з сервісами «E-school»
Сайт та пошукові системи
БЕЗКОШТОВНО!!!
Перелік обов’язкової інформації на веб-сайті закладу освіти
Міністерство освіти і науки надало роз’яснення щодо виконання деяких норм нещодавно ухваленого Закону України “Про освіту”
12-13 жовтня 2017 року відбулось засіданні секції з питань освіти Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування
6.10.2017 відбувся 8-й Український форум з управління Інтернетом IGF-UA.
Розпочато реєстрацію учасників конкурсу «Учитель року»
З Днем працівників освіти!
Новий закон «Про освіту» набрав чинності
Зміни на порталі
Конкурс оповідань Хороші зміни в Україні, перший приз 500грн
Переможця знайдено!
Портал e-schools.info схвалено Міністерством освіти і науки України

Звіт перед громадськістю у Нетеребському НВК

51 перегляд

22 березня 2018 року у Нетеребському навчально-виховному комплексі «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвтня школа І-ІІІ ступенів» відбувся щорічний звіт перед громадськістю.

Директор закладу Сірош Тетяна Миколаївна звітувала про свою роботу та роботу Нетеребського НВК протягом року. Було надано детальну інформацію щодо напрямків роботи закладу освіти, здобутки учнів та їх вчителів у різноманітних конкурсах, заходах, названо переможців шкільних, районних, обласних змагань. Велику увагу приділяє педагогічний колектив виховній роботі з учнівською молоддю, забезпеченні їх дозвілля. Про це свідчать численні тематичні тижні, шкільні конкурси, акції, заходи, про проведення яких детально розповіла Тетяна Миколаївна.

Нетеребський НВК налагодив тісну співпрацю з батьківським колективом. Чимало родин, діти яких навчаються у закладі освіти, отримали подяки від адміністрації школи за виховання своїх дітей, допомогу школі у проведенні різноманітних заходів, проведенні ремонту, надання обладнання для проведення новорічних свят. Відзначала директор і батьківські колективи цілих класів. Так на звіті Сірош Т.М. одним з найактивніших батьківських колективів назвала колектив 8 класу. Загалом на звіт перед громадськістю завітала велика кількість батьків, матерів, бабусь. Особливим цей захід став для родини Шепелів Людмили Михайлівни та Сергія Леонідовича, яка в цьому році відзначає десятиріччя діяльності будинку сімейного типу, яким вони опікуються. З вітальним словом до Людмили Михайлівни звернулась заступник сільського голови Набутівської ОТГ Ремех Ольга Петрівна. Вона дякувала родині за щире, добре серце, невтомну працю, зичила здоров’я та благополуччя усім членам сім’ї Шепель, у якій виховується п’ять дітей . Ремех О.П разом зі спеціалістом відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Набутівської сільської ради Яценко О.В. вручила подарунки родині Людмили Михайлівни Шепель та грамоту виконавчого комітету з нагоди десятиріччя діяльності будинку сімейного типу.

Порадували батьків та гостей і юні артисти. Запальні танці, ліричні пісні, гуморески у виконанні вихованців Нетеребського НВК залишили приємне враження і бажання ще не один раз завітати у затишну шкільну родину. Зворушливим був виступ сімейного дуету  Надії Михайлівни Шпилько та її онуки Лізи. Приємним сюрпризом для батьків та гостей став виступ Валентини Гринюк та Тамари Вінглевської (дует «Сестри»), що вразив усіх вінком популярних українських пісень, веселими та дотепними жартами.

Звіт перед горомадськістю адміністрації Нетеребського НВК став першим серед закладів освіти нашої ОТГ цього року і показав приклад співпраці школи та сімї, учителя та учнів, класного керівника та вихованців.

З сайту Набутівської ОТГ